Platform voor de bouw
Eribel behaalt als enige Belgische deurenfabrikant het Benor IC3+50-certificaat

Eribel behaalt als enige Belgische deurenfabrikant het Benor IC3+50-certificaat

Eribel kondigt met trots aan dat het als enige deurenfabrikant in België het BENOR IC3+50-certificaat heeft behaald voor zijn nieuwe RC3+50 deur, speciaal ontwikkeld voor psychiatrische zorginstellingen. Dit prestigieuze certificaat werd deze week officieel toegekend.

Waarom RC3+50?

Tot voor kort werden RC3-deuren gebruikt in psychiatrische afdelingen. Hoewel gecertificeerd, blijken deze deuren soms onvoldoende bestand tegen agressieve aanvallen van patiënten. Incidenten in de praktijk toonden aan dat standaard RC3-deuren dynamische schokken niet altijd konden weerstaan. De RC3+50 deur is ontwikkeld om dit probleem op te lossen: hij is bestand tegen intensievere en frequentere aanvallen en biedt zo een hogere veiligheid voor zowel patiënten als personeel.

Eribel behaalt als enige Belgische deurenfabrikant het Benor IC3+50-certificaat 1

Ongeëvenaarde testmethoden

De RC3+50 deur doorstaat 50 dynamische schokken van een equivalent van 200 kg tegen 10 km/u, ver boven de standaard RC3-test van 7 schokken van een equivalent van 100 kg tegen 5 km/u. Dankzij deze robuuste testmethode is de deur uitzonderlijk sterk en betrouwbaar. Het certificaat BENOR IC3+50, toegekend door ANPI, bevestigt deze prestaties.

“Het behalen van het BENOR IC3+50-certificaat bevestigt dat onze RC3+50 deur voldoet aan de strengste veiligheidsnormen in de sector,” zegt Bavo Mareels, Product Manager SecuriTeq bij Eribel . “Als enige deurenfabrikant in België kunnen wij nu een gecertificeerde oplossing bieden die specifiek ontworpen is om extreme situaties in psychiatrische afdelingen op te vangen.”

Met deze certificering onderstreept Eribel haar toewijding aan innovatie en veiligheid in de zorgsector en zet het een nieuwe standaard voor de bescherming van patiënten en zorgverleners.

"*" geeft vereiste velden aan

Stuur ons een bericht

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten