Met ruim veertig jaar ervaring in elektrotechniek is Jansen Energy Solutions een vaste waarde in de sector. Ervaren technici en projectleiders, een eigen calculatiedienst en BIM-afdeling: deze klasse 7-aannemer heeft alles in huis om de meeste uitdagende projecten succesvol te realiseren. Ook bij Park Lane II wierp de elektrospecialist zich op als een professionele en ontzorgende bouwpartner.
COO Johan Maris is een rot in het vak en samen met hem de 115 medewerkers van Jansen Energy Solutions, waarmee hij één energieke familie vormt. Wat begon als een familiebedrijf groeide uit tot klasse 7-aannemer opererend binnen Group Jansen.
“Als elektrotechnisch installatiebedrijf zijn wij gespecialiseerd in grootschalige renovatie- en nieuwbouwprojecten. Van industrie tot zorg, van overheid tot hospitality”, licht Johan Maris toe. “Met toekomstgerichte technologieën en maatwerkoplossingen bestrijken we alle domeinen: elektrotechniek, beveiliging, toegangsautomatisatie, laadinfrastructuur en relighting.”

“Met veel trots werkten we mee aan het toonaangevende Brusselse project Park Lane II van vastgoedontwikkelaar Nextensa. Wij stonden in voor de elektrische installaties van alle 346 appartementen en verzorgden ook de plaatsing van zonnepanelen op de elf gebouwen”, vertelt Johan Maris. “De geïntegreerde toegangscontrole en automatisatie voor de ondergrondse parking was eveneens een kolfje naar onze hand. Naast een parking voor de bewoners omvat het project ook een uitgebreid publiek gedeelte, waarbij zowel de toegangsautomatisatie als de branddetectie volledig op maat werden gerealiseerd. Om realtimetoezicht en datamonitoring te faciliteren, werden alle installaties geïntegreerd in één digitaal platform.”
“Een moeilijkheidsfactor in dit project was de strakke en trapsgewijze timing. In de ene toren waren we bijvoorbeeld bezig met het plaatsen van leidingen en inbouwdozen, voorafgaand aan de pleister- en chapewerken, terwijl in de andere toren parallel de afwerkingsfase aan de gang was. Dat vraagt een wisselende inzet van technici, met pieken tot dertig medewerkers. Dankzij onze slagkracht en flexibiliteit konden we de werken tijdig opleveren, conform de strengste kwaliteitseisen. Dit alles verliep in nauwe samenwerking en tot tevredenheid van hoofdaannemer MBG, die de planning perfect beheerde.”
Neem dan rechtstreeks contact op met GROUP JANSEN.
Contact opnemen